Hlavní strana > Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko

Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko


Kdo jsme

Hongkongská rada pro rozvoj obchodu (Hong Kong Trade Development Council - HKTDC) je statutární organizace, jejíž úspěšné působení začalo již v roce 1966. Cílem HKTDC je podporovat zahraniční obchod, tedy zejména udržovat a posilovat roli Hongkongu jako jedinečné základny a spolehlivého partnera pro mezinárodní obchod v jihovýchodní Asii.

Pražská pobočka HKTDC úzce spolupracuje se stovkami českých a slovenských firem, kterým napomáháme plně využívat a rozvíjet bohaté podnikatelské příležitosti, jež Hongkong a Čína nabízejí, ať už v oblasti dovozu, zakázkové výroby nebo vývozu.

Výhody Hongkongu:

  • Dovoz – kvalitní značkové i neznačkové výrobky, prověření dodavatelé
  • Zakázková výroba – hongkongské firmy vlastní obrovské výrobní kapacity v jižní Číně
  • Vývoz – Hongkong představuje jeden z nejdůležitějších obchodních uzlů na světě a určuje trendy v oblasti spotřebního zboží pro celou kontinentální Čínu

Mezi další přednosti Hongkongu patří transparentní právní prostředí, propracovaná infrastruktura, nízké daňové zatížení a naprostá svoboda pohybu zboží, informací a kapitálu. Hongkong je bezcelní přístav a je pravidelně vyhlašován za nejsvobodnější ekonomiku světa. Právě pro tyto výhody si Hongkong vybírá stále více zahraničních firem pro svá regionální zastoupení.

Hongkong je Vaše bezpečná brána pro podnikání v Číně a Asii!

 

cc