Hlavní strana > Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko

Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko


Naše poslání

Vytváříme příležitosti pro české a slovenské firmy, jimž poskytujeme podporu v oblasti nákupu a prodeje výrobků, marketingu, vyhledávání obchodních partnerů či získávání aktuálních informací o situaci na hongkongském a čínském trhu.

Většina našich služeb je nabízena bezplatně na čtyřech úrovních:

  • Veletrhy – HKTDC je jedním z nejvýznamnějších pořadatelů veletrhů v Asii, z nichž mnohé patří ve svém oboru k největším na světě. Tyto výstavy a další obchodní akce se konají v Hongkongském konferenčním a veletržním centru (Hong Kong Convention and Exhibition Centre) přímo v srdci velkoměsta na ostrově Hongkong.
  • Online databáze firem a výrobků – nabízíme Vám přístup k obchodnímu portálu hktdc.com, jenž poskytuje komplexní zdroje informací o hongkongském a čínském trhu, včetně on-line databáze firem a výrobků, v níž si sami můžete snadno vyhledávat nové produkty a obchodní partnery.
  • Obchodní partneři na míru - vyhledáváme obchodní příležitosti podle Vašich požadavků, včetně potvrzeného zájmu o  spolupráci ze strany oslovených hongkongských firem.
  • Informace – podáváme praktické informace o asijských trzích, pořádáme obchodní semináře v České republice a na Slovensku, zasíláme zprávy o návštěvách hongkongských firem v našem regionu, asistujeme s účastí českých a slovenských společností na veletrzích HKTDC.