Hlavní strana > Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko

Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko


Reference

 

kop

Veletrh byl velmi dobře zorganizován a schůzky byly velmi dobře připraveny. Ačkoliv jsme měli v jeden den 6 schůzek za sebou, vše probíhalo dle časového harmonogramu bez komplikací, na všech sůzkách byl na začátku přítomen někdo z HKTDC, aby zkontroloval, zda a jak schůzka probíhá. Podařilo se mi spojit se se zajímavými partnery, takže uvidíme, zda dopadne některá spolupráce i reálně. Nabídka vystavovatelů byla z mého pohledu dostatečná. Takže z mé strany velká spokojenost.

Jana Kopecká, jednatelka KOPKO s.r.o.

VIP host online veletrhu HKTDC International Sourcing Show 2021

 

 

hk Za DronPro s.r.o. bych ráda poděkovala za veškerou péči a příležitost účastnit se veletrhu HKTDC 2019 v Hongkongu. Byla to pro nás skvělá zkušenost, díky VIP programu jsme prošli veškeré potencionální partnery a navázali hned několik zajímavých spoluprací. Velice musíme pochválit organizaci celé akce (a to hlavně paní Březinové), rychlou komunikaci a přívětivost zaměstnanců na veletrhu. Jako největší přínos hodnotíme zónu startupů, která pro nás byla ohromnou inspirací. Pokud se nám do budoucna naskytne podobná příležitost, určitě se znovu a rádi zúčastníme :).

Nikola Dedíková - DronPro, s.r.o.

VIP host veletrhu HKTDC Hong Kong Electronics Fair (Spring Edition) 2019

 

 

 

 

 

 

 

kk

Ráda bych touto cestou poděkovala za možnost účasti na veletrhu HKTDC Baby Products 2019, která pro naši firmu byla velmi přínosná. Díky VIP programu se nám podařilo navázat kontakty s novými obchodními partnery a získat nové, cenné zkušenosti. Věřím, že to nebyla poslední cesta, rádi se veletrhu zúčastníme i v dalších letech. Zvláště bych chtěla poděkovat paní Marii Březinové za skvělou organizaci a péči po celou dobu veletrhu. Taktéž panu Dominicovi Cheng za dobrou organizaci při obchodních schůzkách. Děkujeme taktéž za moc hezké ubytování a další benefity spojené s VIP programem. Těm, kteří se rozmýšlí, zda se veletrhu zúčastnit, doporučuji, aby to zkusili. Rozhodně to stojí za to. Ještě jednou děkuji za příležitost.

Zuzana Sekáčová - Nejbaby s.r.o.

VIP host veletrhu HKTDC Hong Kong Baby products Fair 2019

   
Velenet

Za firmu Velenet Praha s.r.o. bych rád poděkoval za veškerou péči poskytnutou společností HKTDC, jejich VIP programem a především pak paní Březinové za její čas a ochotu nám být během Hong Kong Toys & Games Fair 2017 nápomocna. Kladně hodnotím zejména organizaci celé naší výpravy, jelikož nám paní Březinová pomáhala i ve věcech souvisejících s dopravou a ubytováním. Velmi trefně byly zvoleny firmy k setkání na výstavě, díky čemu se pravděpodobně rozšíří seznam našich dodavatelů. Mile nás překvapilo pozvání na společný večer organizovaný HKTDC, kde jsme se mohli vzájemně podělit o zkušenosti s ostatními návštěvníky veletrhu. Vzhledem k těmto okolnostem předpokládám, že tato naše cesta nebyla ani z daleka tou poslední na veletrhy pořádané HKTDC.“

Petr Koucký, jednatel Velenet Praha s.r.o.

VIP host veletrhu HKTDC Hong Kong Toys & Games Fair 2018 

 
tIME

"V září 2017 se naše společnost Aventiramo company s.r.o. zúčastnila prostřednictvím VIP programu HKTDC veletrhu Watch&Clock – Hong Kong. Poskytnutý servis kanceláře HKTDC jak zde v Čechách, tak v Hongkongu byl naprosto prvotřídní co se organizace, komunikace a příprav podkladů na cestu a samotný veletrh týče. Na veletrhu nám byly poskytnuty maximální možné služby v podobě přístupů do VIP zón a jednacích místností. Veletrh byl pro naší společnost velkým přínosem v podobě získaných kontaktů a možnosti vidět novinky a samotné směřování celého trhu. Ještě jednou bychom rádi touto cestou poděkovali za tuto skvělou možnost kanceláři HKTDC."

David Hriech, jednatel Aventiramo company s.r.o.

VIP host veletrhu HKTDC Hong Kong Watch & Clock Fair 2017

 

 
Goldtime

"Návštěva se uskutečnila díky organizaci a podpoře HKDTC Prague Consultant Office, jmenovitě paní Březinové, která zajistila letenky a ubytování, a poskytla skvělou informační podporu. Veletrh se konal v Hong Kong Convention & Exhibition Centre, zajištěný hotel Excelsior je v přímé blízkosti výstavního centra, takže celé aranžmá bylo velmi výhodné a efektivní. Užitečná byla úvodní účast na zahajovací gala diner, kde jsem měl možnost setkat se s paní Amy Chow, ředitelkou Hong Kong Watch Manufacturers Association a paní Esther Wong, předsedkyní of The Federeation of Hong Kong Watch Trades & Industries. Dva dny na veletrhu byly dobrou příležitostí k seznámení se se současnou situací hodinářských výrobců. Všeobecně byl – z množství vystavovatelů i jejich komentářů znatelný útlum v branži, většina vystavovatelů byla z kontinentální Číny. Velmi zajímavý byl seminář  “A Guide to the ‘Swiss-Made’ Label” za účasti Dr Jean-Daniel Pasche, Presidenta Federation of the Swiss Watch Industry který reflektoval trend přesunu produkce řady švýcarských výrobců do Hong Kongu a Číny. Jeho dalším důsledkem pak byly expozice řady HK či Čínských výrobců hodinek prezentujících hodinářské značky s přídomkem “Swiss”. Většinu veletrhu jsem se pak zaměřil na průzkum současné nabídky na poli “smart” hodinek a souvisejících výrobků, která v současné době téměř 100% pochází z těchto regionů. Pro společnost GOLDTIME jakožto importéra a distributora hodinářského zboží byla návštěva veletrhu velmi přínosným náhledem na do současných čínských produkčních center a jejich nabídky."

Jiří Jára, výkonný ředitel GOLDTIME a.s.

VIP host veletrhu HKTDC Hong Kong Watch & Clock Fair 2017

 
Halla

"Touto cestou bych chtěl za firmu HALLA, a.s. poděkovat za zprostředkování VIP programu na veletrhu Hong Kong International Lighting Fair a Hong Kong International Outdoor and Tech Light Expo. Výstav jsme se účastnili poprvé a bylo to pro nás krokem do neznáma. Díky službám HKTDC jsme měli plný servis na výstavě a bylo nám poskytnuto i výborné ubytování. Služby HKTDC nám umožnily více využít možností veletrhu a potkat nové obchodní partnery. S ohledem na tyto služby byla jednání efektivnější a dopředu připravená. Slečně Březinové bych tímto také rád poděkoval za pomoc a trpělivost při komunikaci. Jsem přesvědčený, že nově nasbírané kontakty dodavatelů firmě HALLA, a.s. otevřou dveře na nové trhy, protože spousty produktů nám umožňují splnit požadavky především neevropských trhů."

Ing. Daniel Novák, head of technical support dpt. HALLA, a.s.

VIP host veletrhu HKTDC Hong Kong International Lighting Fair a Hong Kong International Outdoor and Tech Light Expo.

 

 
logo

"Chtěla bych společnosti HKTDC poděkovat za možnost účastnit se jako VIP host veletrhu Optical Fair 2016. Spolupráce s paní Březinovou a Janovcovou byla velice příjemná. V Hong Kongu jsem byla jako VIP host HKTDC již po druhé. Organizace a servis byl opět perfektní. Veškeré potřebné informace jsme měli k dispozici. Setkali jsme se s našimi dodavateli a získali nové, též díky domluveným schůzkám prostřednictvím HKTDC. Ubytování v hotelu bylo vynikající, včetně večerního osvěžení v bazénu na střeše hotelu."

Alexandra Nedvědová, DiS.  majitelka/jednatelka EXTEL CZ s.r.o.

VIP host veletrhu HKTDC Hong Kong Optical Fair 2016

 
BBpromo

„Díky společnosti HKTDC a jejich V.I.P. programu  navštívili zástupci naší společnosti BB promo s .r.o. (Designove hodiny) veletrh Watch & Clock fair 2016. Touto cestou bychom za to chtěli upřímně poděkovat.
Organizace cesty, ubytování a servis samotného veletrhu byly na vynikající úrovni. Zástupci české pobočky HKTDC (sl. Březinová) nám poskytovali všechny potřebné informace a byli nám plně k dispozici na místě veletrhu po celou dobu jeho konání.
I proto jsme si z veletrhu přivezli nové kontakty a navázali spolupráci s novými dodavateli, což nám umožní další expanzi naší firmy."

Bronislav Rašík, jednatel společnosti BB promo s.r.o. 

VIP host veletrhu HKTDC Hong Kong Watch and Clock Fair 2016

 
Roselan

„Dostali jsme možnost zůčastnit se letošního ročníku veletrhu Food Expo v Hong Kongu a musím říct, že tato výstava předčila naše očekávání. Na místě jsme se setkali s řadou zajímavých vystavovatelů a měli jsme možnost poznat spoustu nových technologií, surovin i samotných potravinářských výrobků. Věříme, že se nám podaří na českém trhu prosadit s řadou nových produktů, které jsme na veletrhu poznali. Celá naše návštěva byla organizačně na velmi vysoké úrovni. Během přípravy, cesty i pobytu v místě konání veletrhu vše fungovalo absolutně bez problémů. Osobně bych rád poděkoval lokálnímu zástupci HKTDC (pí. Lorkové) za naprosto profesionální přístup a vysokou úroveň jednání.“

Pavel Šoustek, jednatel ROSELAN s.r.o.


VIP host veletrhu HKTDC Food Expo 2016

 

Eravan

"Ráda bych jménem naší společnosti Eravan.cz poděkovala HKTDC za možnost navštívit veletrh Gifts and Premium.  Cílem mé cesty bylo nejen načerpat inspiraci, ale také setkání jak s našimi současnými dodavateli, tak vyhledání nových obchodních partnerů. Obojí se splnilo nad má očekávání. S novými kontakty již řešíme zakázky pro český trh. Milou zkušeností bylo také poznání Hongkongu, ubytování v luxusním hotelu i zařazení do V.I.P. programu, jehož součástí bylo i poskytnutí komfortního zázemí v prostorách výstaviště. Cestu mi zpříjemnilo jednání s paní Lorkovou, díky které jsem byla včas a dopodrobna obeznámena s organizací cesty, ubytováním i programem veletrhu. Celá obchodní cesta tedy proběhla hladce. Vycestovat na veletrhy HKTDC mohu všem vřele doporučit."

Ing. Daniela Blahová, Sales Director, RNDr. Milan Blaha, jednatel, ELGEO

VIP host veletrhu HKTDC Gifts&Premium fair 2016

 
Boma

"Chtěl bych touto cestou poděkovat za naprosto profesionální organizaci a přístup HKTDC při návštěvě HK Home Textiles Fair v Hongkongu. Jednání a ochota všech zástupců HKTDC v České republice (p. Lorková) i v Hongkongu byla velice příjemná. Musím přiznat, že Hongkong je moje nejoblíbenější destinace v Asii, je to úžasné a přitom dobře organizované město. Ve spojení s dobře zajištěným veletrhem byla má cesta velice prospěšná a užitečná."

Svoboda Boris, jednatel, BO-MA Trading Int.sro

VIP host veletrhu HKTDC HK Int´l Home Textiles and Furnishing Fair 2016

 
JSB

"Touto cestou bychom chtěli velmi poděkovat Hongongské radě pro rozvoj obchodu za umožnění návštěvy veletrhů v Hongkongu.
Zvláště paní Lorkové, která nám byla doopravdy velmi nápomocná po celou dobu.
Ocenili jsme také možnost účasti na obou veletrzích, konkrétně International Jewellery show a International Diamond, Gem and Pearl Show 2016.
Rádi bychom také poděkovali za skvělou organizaci, jak při zajišťování obchodní cesty, tak i za organizaci v místě konání.
Pobyt pro nás byl velkým přínosem z obchodního hlediska, ovšem ceníme si i ubytování v luxusním hotelu a kyvadlové autobusové přepravy.
Velmi nás potěšilo, že výstav se účastnily společnosti z celého světa.
Načerpali jsme plno nápadů a kontaktů. Určitě budeme některé vystavovatele dále kontaktovat. Budeme velmi rádi, pokud budeme mít možnost veletrh navštívit i v příštích letech."

Pavla Baláková, společník JSB-bijoux s. r. o.


VIP hosté veletrhu HK International Jewellery show a HK International Diamond, Gem & Pearl Show

 
Yedoo

"Naše společnost Intrea-Piko s.r.o. se daného veletrhu zúčastnila již po páté a úspěšnost tak můžeme hodnotit jak meziročně, tak ve srovnání s dalšími obdobnými veletrhy ve světě.  V letošním roce náš stánek, resp. naši prezentaci koloběžek a odrážedel Yedoo navštívilo 57 obchodníků z mnoha zemí – Costa Rica, Kypr, Česká republika, Holandsko, Dubai, USA, Australie, Nový Zéland, Korea, Polsko, Japonsko, Rusko, Kazachstán, Bělorusko, Francie, Filipíny, Chile, Turkmenistán, Čína …  Jsme tak schopni tvrdit, že jde stále pravděpodobně o nejlepší mezinárodní veletrh v oboru hraček v této části světa a že účast na veletrhu má pro nás nezanedbatelný význam.

K vlastní organizaci jako pozitivní poznámku mohu přidat skutečnost, že s mnoha výrobci, nebo reprezentanty značek a současně samozřejmě i s relevantními obchodníky, se lze setkat nejen ve dnech veletrhu, ale již i několik dní před vlastním zahájením veletrhu, v privátních nebo veřejných prostorách.

Logistika vzorků a další technická řešení pak proběhla bez problémů."

Dan Pilát, majitel

(Vystavovatel na veletrhu Her a Hraček, HKTDC Toys&Games)

 
logo

Děkujeme HKTDC za možnost shlédnout veletrh HK Watch & Clock i za profesionální organizaci naší obchodní cesty - speciálně pak za veškerý servis Pražské kanceláře!
Beru to jako ukázkový příklad toho, co můžou oficiální instituce udělat pro podporu rozvoje obchodu, potažmo průmyslu i služeb!
Pro naší firmu, která se specializuje na zakázkovou výrobu náramkových hodinek a většinu komponentů si vyrábí sama, byla tato výstava příležitostí si ověřit, do jaké míry korelují naše představy o asijské výrobě, cenách i kvalitě s realitou. Cesta sice splnila naše očekávání jen částečně, protože v subdodavatelské části se veletrhu někteří top výrobci vůbec neprezentovali, přesto můžeme potvrdit, že cesta měla význam. Především pro navázání nových osobních kontaktů, které nám umožní se dostat v poznávání průmyslových možností daného regionu a další krůčky dál!

Jan Prokop, majitel

(VIP host veletrhu HKTDC Hong Kong Watch & Clock Fair 2015)

 
Meyra

„Rád bych tímto ještě jednou poděkoval za možnost zúčastnit se veletrhu HKTDC Int´l Medical Devices v Hongkongu.
Musím konstatovat, že stejně dobrá organizace a podpora, kterou jsem obdržel od Vás v Praze mne čekala i na místě konání akce.
Veletrh to sice nebyl velký, ale řada vystavovatelů byla jiných, než běžně potkáváme na srovnatelných akcích v Evropě, potažmo v Německu.
Z veletrhu jsem si donesl řadu katalogů i kontaktů a plánujeme si vyžádat cenové nabídky na vybrané produkty. Další případná spolupráce závisí zejména na těchto nabídkách.
Myslím, že jsem se důstojně zhostil i mé role přednášejícího, kdy jsem pohovořil o regulacích a úhradových mechanismech zdravotnických prostředků na jednotném trhu EU.
Jediná komplikace mne potkala na zpáteční cestě, kdy tropická bouře v HK způsobila mé uvíznutí v Dubaji a posunutí mého příletu o den. S tím je však nutné občas počítat.“

Ing. Jan Býma, jednatel

(VIP host veletrhu HKTDC HK Int´l Medical Devices and Supplies fair 2015 a řečník na tzv. Buyer Forum na téma „Obchodní příležitosti na evropském trhu a v Austrálii“.)

 

 


 

 

Alza

„Touto cestou bych rád vysekl poklonu HKTDC Prague Concultant Office nejen za možnost účasti na veletrhu HKTDC HK Electronics fair v jarní edici, ale také za organizaci pobytu v Hong Kongu. Tato zkušenost mi přinesla nejen nové obchodní možnosti, ale také zkušenosti, které mi budou platné v životě obchodním a zároveň osobním. Zvláště paní Lorková odvedla skvělou práci a hlavně díky ní nenastaly žádné komplikace a celý pobyt a účast na veletrhu se obešly bez jakýchkoli problémů či stresu při cestování přes půl světa. Každému obchodníkovi bych tuto zkušenost doporučil.“

Tomáš Lev, product & import manager


(VIP host veletrhu HKTDC HK Electronics fair v jarní edici 2015)

 

 

 


 

 

Prolemax

"Jménem svým i společnosti Prolemax s.r.o. bych ráda poděkovala HKTDC Prague Consultant Office za zprostředkování návštěvy HKTDC Hong Kong Toys & Games Fair 2015. Jednalo se úžasnou příležitost pro navázání nových obchodních vztahů na jedné z největších obchodních křižovatek na světě. Veškerá jednání byla předmětná a seznámení s vybranými obchodníky z celého světa užitečná pro další obchod. Jmenovitě bych chtěla poděkovat hlavně paní Lorkové, která byla mi poskytla veškeré potřebné informace ohledně cesty, ubytování i harmonogramu na veletrhu, což bylo obrovským přínosem ve městě na druhém konci zeměkoule. Návštěvu hongkongského veletrhu mohu pouze doporučit!“

Lucie Řezaninová, zahraniční obchod, asistentka jednatele


(VIP host veletrhu HKTDC Hong Kong Toys & Games Fair 2015)


 

 

 

 

 


 

Zoot

"Za celý ZOOT bych velice ráda poděkovala Hongkongské obchodní radě, především tedy paní Lorkové, za možnost zúčastnit se HK Fashion Week & World Boutique a navštívit tak toto ohromující město. Atmosféra celého veletrhu byla velice příjemná, takže mohu jedině doporučit. Pevně věřím, že to nebyla naše poslední cesta, takže pokud se poštěstí a v budoucnu se budeme moci opět zúčastnit, budeme se těšit." 

Lucie Mášová, Creative Project Manager


(VIP host veletrhu HKTDC HK Fashion Week F/W & World Boutique 2015)


 

 

 

 


 

 

logo

„Velmi ráda bych chtěla tímto poděkovat Hongkongské obchodní radě a jmenovitě paní Lorkové za umožnění a zprostředkování účasti na veletrhu hraček a baby produktů v Hong Kongu, který byl pro mne osobně i naši společnost velice přínosným. Měla jsem možnost se seznámit se spoustou nových firem i setkat se s našimi dlouholetými partnery. Veškerá organizace byla naprosto perfektní. Ráda využiji služeb HKTDC i v budoucnu.“

Barbora Petrová, Import manager

(VIP host veletrhu HKTDC Baby Products 2015)

 

 

 


 

logo

„Rád by som menom spoločnosti Sagitta spol. s r.o. poďakoval za možnosť zúčastniť sa veľtrhu Optical Fair 2014. Kladne hodnotím celú organizáciu veľtrhu ako aj starostlivosť HKTDC o jednotlivých účastníkov. Účasťou sme získali informácie a celkový obraz o výrobcoch z východnej Ázie v oblasti optiky. Taktiež sprievodné podujatia a prednášky nám poskytli užitočné poznatky ohľadne situácie na globálnom trhu s optikou. Na základe stretnutí s vybratými dodávateľmi sme nadviazali dôležité kontakty pre budúcu spoluprácu. Veríme, že aj našou aktívnou účasťou na Buyer Forum on “Business Opportunities in Emerging Markets” sme poskytli užitočné informácie ohľadne situácie na Slovenskom a Českom trhu.“


Ešte raz ďakujeme, s pozdravom

Patrik Sturdik, Foreign trade manager
(VIP host veletrhu HKTDC Hong Kong Optical Fair 2014)

 

 

 


 

 

Klenoty Aurum

Rádi bychom Hongkongské obchodní radě poděkovaly za možnost vycestovat do krásného, živého města, jakým Hongkong bezesporu je. Návštěva nejen tohoto města, ale také obou veletrhů (Jewellery and Diamonds fair), pro nás byla zcela novou zkušeností a hlavně neskutečným zážitkem. Náš pobyt v Hongkongu naprosto splnil, lépe řečeno, předčil, všechna naše očekávání. Velice kladně hodnotíme organizaci celého veletrhu, kterou zajišťovali příjemní a milí lidé, a také pohodlné ubytování v krásném hotelu. Z tohoto našeho pracovního výletu budeme čerpat ještě velmi dlouho. Naším hlavním cílem bylo vybrat nové, zajímavé zboží a to se nám, troufáme říci, podařilo. Věříme, že tak, jak se líbí zboží nám, se bude líbit i na našem trhu, že bude oblíbené a dobře prodejné. Moc děkujeme za zajištění veškerých organizačních věcí. Velice si ceníme, že jste nás do Hongkongu pozvali.”

Magdaléna Havlová, Manažer nákupu, Klenoty Aurum 

 

Petra Hálová, Asistentka obchodního a nákupního oddělení, Klenoty Aurum ( VIP hosté veletrhu HK International Jewellery show a HK International Diamond, Gem & Pearl Show 2014)


 


 

 

Logo

„Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval Hongkongské obchodní radě za možnost zúčastnit se veletrhu HK Electronics Fair (Spring Edition). Váš sponzorovaný program ve všech směrech stoprocentně splnil očekávání naší firmy i mě osobně. Od skvělé pomoci pražské kanceláře HKTDC při přípravě mé cesty, zejména v osobě ředitelky ing. Kateřiny Zapletalové, přes vynikající ubytování až po komplexní a bezvadně fungující servis přímo na výstavišti. Díky tomu jsem měl možnost osobně se sejít s našimi obchodními partnery, se kterými již nějakou dobu obchodujeme. Zároveň jsem získal i mnoho nových kontaktů s dalšími potenciálními obchodními partnery. Mimochodem s řadou z nich již v dnešní době úspěšně spolupracujeme. Proto bych rád ještě jednou poděkoval za veškerou podporu ze strany Hongkongské obchodní rady a zároveň doufám, že naše vzájemná spolupráce bude i nadále pokračovat."

Vladislav Sedláček, Strategic Sourcing Specialist, ENIKA.CZ s.r.o. ( VIP host veletrhu HKTDC Electronics Fair (Jarní Edice) 2014). 

 


 

Logo

"We were happy to visit the Filmart fair in 2014. Great venue to attend for professionals seeking to buy or sell TV program or film intended for Asian audience. Asia's largest entertainment market!"

Martin Staněk, Managing director, Stabiz s.r.o. (Návštěvník veletrhu FILMART 2014)  

 


 

 

Logo

„Touto cestou bych rád poděkoval Hongkongské obchodní radě za kompletní zajištění účasti na veletrhu zdravotnických prostředků. Byť se zatím jedná o relativně malý veletrh, má do budoucna velký potenciál růstu a již letošní ročník poskytl naší společnosti cenné kontakty na možné dodavatele. Velmi oceňuji proaktivní přístup vaší společnosti, který nás motivoval k účasti, bezchybnou organizaci a rozsáhlou podporu na místě. Věřím, že toto je správná cesta, jak vzbudit větší zájem českých společností o spolupráci s Hongkongem a Čínou.“

Ing. Tomáš Petrusek, Senior Purchase Manager, PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. , (VIP host veletrhu HK International Medical Devices and Supplies Fair 2014)  

 


 

Plus Licens logo

Ráda bych Vám a Vaší společnosti touto cestou srdečně poděkovala za umožnění návštěvy a veškerou podporu v rámci licenčního a hračkářského veletrhu v Hong Kongu. Návštěva veletrhu byla velmi přínostná ve smyslu navázání nových obchodních kontaktů a možnosti shlédnutí aktuální vystavované nabídky ze strany asijských firem."

Andrea Skotnicová, Managing Director Prague Office, Plus Licens Prague 

 


 

 

Logo

"Rád bych Vám a Vaší společnosti touto cestou srdečně poděkoval za umožnění návštěvy a veškerou podporu v rámci licenčního a hračkářského veletrhu v Hong Kongu. Návštěva tohoto veletrhu byla pro mou firmu velmi přínosná. Měli jsme možnost navázat nové kontakty a také velkým přínosem pro nás byla možnost zúčastnit se různých doprovodných akcí. Organizace byla více než 100%, za což vše ještě jednou děkuji Hongkongské obchodní radě a zejména pracovníkům pražské pobočky HKTDC.”

Jaroslav Šerý - majitel TOYS - ŠERÝ, (VIP Host veletrhu HK Toys&Games 2014). 

 


 

GroupFashion

„Jsme rádi, že jsme měli možnost využít služeb a nabídky společnosti HKTDC na vycestování na veletrh HK Toys and Games a Baby products do Hong kongu. Velmi jsme ocenili možnost využít služeb ochotných delegátů veletrhu na seznámení se s dodavateli, kteří by pro nás mohli být zajímaví. Rádi jsme také využili finančního příspěvku na cestu a ubytování a také program, který byl pro nás připraven. Myslíme si, že v takové metropoli jakou je Hongkong každý nový návštěvník velmi ocení pokud se má možnost obrátit na velmi dobrý servis společnosti HKTDC, jako to bylo i v našem případě. Na veletrhu je vše velmi dobře organizované a je možné využít bezplatně VIP servisu včetně občerstvení a vyhledávacích služeb ve speciálním salónku pro tyto účely DRAGON LUNCH. Návštěva tohoto veletrhu nám vždy přinese mnoho nových kontaktů a samozřejmě i budoucích příležitostí pro naše podnikání. Samozřejmě navštívit Hongkong, jako město je pro všechny nové návštevníky velkým zážitkem, protože je to křižovatka mezi Čínou a zbytkem světa a potkávají se tady snad všechny národnosti a kultury.”

Michal Košař, ředitel společnosti, GROUP FASHION, s.r.o. (VIP host veletrhu HK Baby Products 2013) 

 


 

 

Modra

„Ač se naše firma zabývá převážně velkoobchodním a maloobchodním prodejem hraček, rozhodl jsem se navštívit Gift & Premium Fair v Hong Kongu. Tato účast nám umožnila seznámit se s dodavateli dárkových a reklamních předmětů a prostudovat jejich nabídku. Celkem jsem získal asi sedmdesát nových kontaktů a během prvních tří měsíců po ukončení veletrhu jsme získali několik zajímavých objednávek od našich klientů na dovoz reklamních předmětů. Také obchodní jednání s firmami z našeho hračkářského oboru nám umožnila seznámit se s jejich novinkami . Velmi jsem ocenil možnost sponzorovaného ubytování , které mi umožnila pražská pobočka HKTDC. Kromě výborné ceny za ubytování jsem ocenil pravidelnou dopravu z hotelu na výstaviště a zpět. Také využití prostoru Dragon Lounge v areálu výstaviště bylo velice přínosné. Uskutečnil jsem tam několik obchodních jednání a také jsem tam kromě krátkého odpočinku vyřídil nutnou firemní korespondenci. V budoucnu se chystám navštvit i jiné veletrhy v Hong Kongu a rád využiji služeb HKTDC PRAGUE."

Viktor Kán, jednatel firmy MARIKA, s.r.o. (Návštěvník s programem sponzorovaného ubytování na veletrhu Gift&Premium Fair 2014)  

 


 

Logo

Rádi bychom HKTDC poděkovali za opakovanou profesionální spolupráci při návštěvě Hong Kong International Jewellery Fair a Hong Kong International Diamond, Gems and Pearls Fair. Podpora nespočívala jen v participaci na úhradě nákladů spojených s návštěvou veletrhu. Oceňujeme i profesionální podporu v ČR již před odletem i spolupráci s organizátory na místě. I přesto, že některé nároky na formální detaily jsou větší než jsme u nás zvyklý, ochota a přístup organizátorů zajistil hladký průběh návštěvy. Díky dobré organizaci a samozřejmě díky bezkonkurečnímu počtu účastníků považuji Hong Kong za jednoznačně nejdůležitější a nejpřínosnější akci v oboru i ve srovnání s jinými světovými výstavami. Její návštěva je podle mne důležitá pro udržování si přehledu, kam se světový trh se šperky a drahými kameny ubírá.”

Jiří Mikuláš, statutární ředitel, Zodiax, a.s. , (VIP Host veletrhu HK International Jewellery Show 2013 a HK International Diamond, Gem & Pearl Show 2013 )  

 


 

Tempish

"Minulé úterý jsem se vrátil z obchodní, služební cesty z Hongkongu a Číny. V Hongkongu jsem po dva dny navštívil HKTDC Mezinárodní veletrh sportovních potřeb – SPORT SOURCE ASIA, 2013. Na veletrhu jsem absolvoval několik jednání s potencionálními dodavateli sportovních potřeb pro naši společnost. Několik vystavovatelů jsem již dokonce znal z minulosti a tak jsem na veletrhu mohl vidět již známé tváře. Někteří dodavatelé představovali zajímavé produkty – nyní se tedy pouštím do další práce – jak výrobky otestovat a prověřit a případně zařadit do naší nabídky v budoucnosti. VIP zázemí HKTDC bylo vynikající, jak co se týče personálního servisu, tak co se týče prostoru k práci a krátkému odpočinku. Prosím, tlumočte svým kolegům v HK velké díky za podporu, kterou mi poskytnuli v průběhu veletrhu. Rád bych i Vám touto cestou poděkoval za podporu a pomoc, kterou jste nám zajistila prostřednictvím HKTDC.”

Tomáš Hromádka, Generální ředitel, Export, Tempish s.r.o. (VIP Host veletrhu Sport Source Asia 2013)

 


 

ADRIX

"Tímto bych Vám poděkovat za sponzoring cesty a ubytování v Hong Kongu.Vše proběhlo v pořádku.Dále bych dál rád využil „business matching“, neboť jsou stále určité výrobky, pro které hledáme vhodné dodavatele.”

Radek Adolt, Majitel/Ředitel, ADRIX spol. s.r.o. (VIP Host veletrhu HK Optical Fair 2013)

 


 

FKtechnics

"Rád bych Vám touto cestou poděkoval za vstřícnost a potřebnou agendu k návštěvě veletrhu v HK. Vše probíhalo bez jakýchkoli problémů tak jako každý rok. Podařilo se nám opět navázat obchodní spolupráci s několika obchodními partnery. Myslím, že cesta byla úspěšná.”

Zdeněk Fremut, Jednatel, FKtechnics (Návštěvník s programem sponzorovaného ubytování na veletrhu Electronics Fair 2013)

 


 

ACW

"Výstava byla velmi zajímavá a přinesla nám několik užitečných nových kontaktů, které se budeme snažit v blízké budoucnosti využít. Jednalo se o Mezinárodní výstavu osvětlení, podzimní edice a jelikož je tento region v LED osvětlení dále než Evropa, byla nám výstava velkou inspirací. Organizace prostřednictvím HKTDC byla bez jakýchkoliv problémů, dokonce už na letišti jsem se jako návštěvník výstavy organizové touto společností dostal na pasové kontrole do preferované zóny (fast track) a nebylo nutné stát dlouhou frontu. Dragon Lounge splnil svůj účel, umožňující uskutečnit schůzku případně se občerstvit a ačkoliv byl vždy relativně plný,vždy se našlo místo k posezení. Celková organizace včetně VIP programu, ubytování v hotelu , v lokalitě blízko výstaviště, služby HKTDC a celý program byl bez jakýchkoliv výhrad, bohužel se mi nepodařilo zůčastit se organizovaných věčerních aktivit po výstavě ( z časových důvodů),které jsou jistě také hodnotným zpestřením a odreagováním, snad příště…. ”

Jiří Koutný, Project manager, ACW spol. s.r.o. (VIP Host Lighting Fair 2013)

 


 

Image

"Když jsme na veletrhu Fashion Week Spring/Summer byli naposledy před cca 5ti lety, byl to o poznání větší. Nyní byla obsazena jedna hala celá a druhá tak ze 2/3. Když jsme se tam ptali, proč je tomu tak, dozvěděli jsme se, že za to samozřejmě může krize, a také že lednový veletrh Fashion Week Fall/Winter bývá plnější (tak tomu ostatně bývá na většině světových výstav). Nehledě na velikost výstavy a počet vystavovatelů, my jsme si tam našli nějaké novinky, které objednáme. Veletrh jsme si v poklidu prohlídli za dva dny. V rámci VIP programu fungovalo naprosto vše. Dragon lounge je taky příjemný pro posezení. Myslim, že k tomu není co připomínkovat. Za nás s VIP programem jen spokojenost. ”

Robert Nejedlý, Ředitel, JTX – Jihočeská textilní s.r.o., Czech Republic (VIP Host Fashion Week Spring/Summer 2013)

 


 

Realtime Technologies

"Our company has established a strong business network with major electronics manufacturers through the provision of specialised training courses in the Czech Republic and Slovakia. Riding on this well-established business network, we distribute products for electronics manufacturing, soldering and electronic discharge protection materials to many European countries. This is our first time attending the Hong Kong fair. We are searching for producers of AC adaptors, connectors, electronic measuring tools, soldering devices and DC power supplies. So far, we have identified six suitable suppliers and already placed orders with two of them.”

Petr Poslusny, President & CEO, Realtime Technologies s.r.o., Czech Republic (VIP Host Electronics Fair (Spring edition) 2013)

 


 

Karloff s.r.o.

„Najvacsi prinos veltrhu z hladiska nasej firmy bola bezprostredna skusenost s azijskym trhom a pochopenie odlisnosti jeho fungovania. Vlani sme ucast na vystave Wine and Spirits v HK spojili s dalsimi dvoma vystavami v Cine - Peking a Shanghai. V porovnani s danymi vystavami bola vystava organizovana HKTDC jednoznacne na najvyssej urovni - od priestorov, sprievodneho programu, odbornosti navstevnikov, v podstate cela organizacia. Z toho hladiska je pochopitelne, ze cena za stanok musela byt vyssia ako v pripade vystav v Mainland China. Co sa tyka zakazok, bola ziskana jedna, skor mensia, podla vsetkeho jednorazova od ázijskej firmy. Boli sme osloveni aj zaujemcami z inych krajin/kontinentov, ale nakolko v krajinach, z ktorych ten zaujem prisiel, sme v tej dobe uz partnera mali, diskusiu s danymi zaujemcami sme neviedli dalej. Ucast na veltrhu v buducnosti je pre nas mozna. "

Ing. Dávid CHOVANEC - export manažér, KARLOFF, s.r.o. (vystavovatel na HKTDC Mezinárodním veletrhu vína a destilátů 2012) 

 


 

FULGUR

I enjoyed the fair very much. At the HKTDC Lighitng fair (Spring edition) I met my current suppliers as well as new manufacturers. I established new partnerships and closed one contract. The overall organization as well as HKTDC assistance was perfect; accommodation inclusive. Moreover, my hotel was in the walking distance from the Exhibition Centre which I appreciated highly. The Exhibition Centre is very exclusive. I have no complaints at all, vice versa. Many thanks for your invitation."

Mr Pavel Koudelka, Director, FULGUR , spol. s.r.o. (CIP Lighting Fair (Spring edition)2013 )