Hlavní strana > Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko > Tisková zpráva

Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko


21. červenec 2016
POZVÁNKA NA VELETRH ASIJSKÝCH I SVĚTOVÝCH ZNAČEK - CENTRESTAGE 2016

CS

Veletrh CENTRESTAGE je unikátní platformou pro všechny světové i lokální módní značky a designéry, kteří zde představí své nejnovější i minulé kolekce. Veletrh představí současné i budoucí trendy v oblečení, obuvi i doplňcích té nejvyšší kvality od limitovaných kolekcí po výrobu ve velkém.

Jen namátkou zmíníme módní ikony, jakými jsou: ANTEPRIMA, Aquascutum, ARTHUR LAM, ATSURO TAYAMA, Charmante, DORIAN HO, Galtiscopio, HARRISON WONG, i.t, KOYO, LOOM LOOP, LU LU CHEUNG, MOISELLE, NOSTRUM , Sudo Kids a mnoho dalších.

Základní informace:   

  • Datum: 07. - 10. září 2016
  • Místo: Hongkongské konferenční a veletržní centrum (HKCEC)
  • Webové stránkyhttp://www.centrestage.com.hk

Hlavní výstavní kategorie:    

  • GLAM – Prestižní světové značky a jejich luxusní kolekce
  • ALLURE – Důmyslná móda útočící na všechny smysly
  • METRO – Trendy a sportovní design pro kosmopolitní zákazníky
  • FORWARD – The future is now. Nové značky & mladí návrháři  

Doprovodný program:

  • Bohatý doprovodný program zahrnuje vyhlášení vítězů soutěže mladých návrhářů; tzv. Hong Kong Young Fashion Designer´s Contest; Gala fashion show – CentreStage Elites; módních přehlídek a mini průvodů či debatní fóra zaměřená na nejaktuálnější otázky z oblasti trhu s módou. Součástí doprovodného programu budou četné módní přehlídky, soutěže mladých návrhářů,  schůzky s potenciálními obchodními partnery šité přímo na míru, networkingové akce, semináře a debatní fóra s designéry a mnoho dalšího!!!

Více informací naleznete na webových stránkách veletrhu.

Hongkong tak přebírá otěže od tradičních měst módy a nastupuje s novou a dynamickou formou „Fashion Weeku“ a obchodu s unikátními kolekcemi světových i asijských módních domů a designérů.

 

Novým návštěvníkům veletrhu nabízí Hongkongská obchodní rada možnost využití sponzorovaného ubytování až na 3 noci ve vybraných hotelech zdarma nebo příspěvek na dopravu ve výši 230 USD. Návštěvníkům veletrhu nabízíme využítí i dalších bezplatních benefitů. 

SPONZOROVANÉ PROGRAMY

           CENTRESTAGE si nesmíte nechat uniknout! 

 Fashion