Hlavní strana > Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko

Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko


Hotel sponsorship

Hotel Sponsorship, HS

Novým návštěvníkům veletrhu nabízí Hongkongská rada pro rozvoj obchodu možnost využití programu sponzorovaného ubytování v předvybraných hotelech.

 


1. Program sponzorovaného ubytování v předvybraných hotelech je primárně určen novým návštevníkům. Ve většině případů je však pro zažádání o program dostačující skutečnost, že Vaše společnost nenavštívila veletrh v minulém roce.

2. Veletrhy HKTDC jsou přístupny jen obchodníkům, návštěvníkům pod 18 let nebude vstup umožněn.

3. Vystavovatelé na identickém veletrhu nemají nárok získat program sponzorovaného ubytování.

4. Pokud jste již zažádali o jiný sponzorský program v rámci totožného veletrhu, Vaše žádost nebude zpracována.
 
5. Každá společnost má nárok pouze na jeden pokoj v hotelu během konání veletrhu. Nabídka platí do vyčerpání kapacit podle pořadí přijatých žádostí.

6. Pokud bude vybraný hotel obsazen, HKTDC vyhradí zájemcům jiný.

7. Podání žádosti nedává žadateli automaticky nárok na poskytnutí sponzorovaného ubytování, jeho udělení závisí plně na zvážení HKTDC.

8. HKTDC si vyhrazuje právo měnit tato ustanovení, a také měnit či ukončit program sponzorovaného ubytování bez předchozího ohlášení.  V případě jakýchkoliv nesrovnalostí je rozhodnutí HKTDC konečné a závazné.

 

V případě Vašeho zájmu prosím kontaktujte v dostatečném předstihu pražskou kancelář HKTDC e-mailem na prague.consultant@hktdc.org, zašleme Vám konkrétní nabídky na Vámi vybraný veletrh.