Hlavní strana > Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko > Propagace

Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko


10. prosinec 2019
Navštivte veletrh hraček

Proč jezdit objevovat dodavatele hraček právě do Hongkongu? Proč se vydat takovou dálku, trpět stísněný prostor v letadle, zatuchlý vzduch, podivná sociální zařízení, aby bylo možné obchodovat na jiném místě světa?

Zde je pár důvodů z dílny US Toy Media:

  • Tradice - V roce 1972 se Hong Kong stal výrobním centrem světových hraček. V důsledku tohoto drtivá většina lidí pracujících v hračářském průmyslu nikdy nevěděla, kdy Čína nebyla primárním zdrojem, ne-li srdcem, globálního ekosystému hraček.
  • Ekosytém - Vzhledem k tomu, že 86% světové produkce se odehrává v Číně, řídí Hongkong zdroj řeky hraček, která protéká hračkářskými společnostmi a maloobchodníky, a nakonec i domovy po celém světě.
  • Přístup k továrnám - Pro většinu hračkářských společností znamená návštěva Hongkongu v lednu taktéž návštěvu továren v provincii Guangdong, zhruba hodinu nebo dvě od veletrhu. Blízkost kontinentální Číny zahrnuje efektivní využití času a peněz.
  • Menší společnosti - Mnoho menších hračkářských společností se nikdy nedostane do New Yorku nebo Norimberku. Těží z přílivu nákupčích, kteří přicházejí shlédnout větší společnosti. I např. maloobchodníci tak mohou objevit produkty od těchto výrobců, které by jim jinak chyběly.
  • Místo, místo, místo - Hongkong není jen místo, kde se východ setkává se západem, ale kde se mezinárodní hračkářská komunita shromažďuje, aby uzavřela seriózní obchody, vyvinula nové produkty a dokonce i v těchto moderních dobách psala velké objednávky. Hongkong je místo, kde se lidé z oboru hraček věnují podnikání.

zz