Hlavní strana > Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko > Propagace

Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko


13. prosinec 2019
Přední veletrh elektroniky a komponentů v podzimní edici 2019 byl tradičně nabitý novinkami v oblasti elektroniky a inovativních produktů

Letošní 39. ročník podzimní edice veletrhu elektroniky a komponentů HKTDC Electronics Fair 2019 a electronicAsia 2019 navštívilo více než 4.300 vystavovatelů a 67.000 nákupčních z celého světa. K vidění byly novinky v oblasti robotiky a umělé inteligence, 3D tisku i virtuální reality a nechyběla ani inovativní Start-up zóna.

Vedle představení nejnovějších trendů a inovativních produktů v elektronice zazněla na Buyers forum také prezentace slovenské společnosti MediaTech Central Europe a.s., včetně představení nových trendů na Slovensku.

Video z prezentace je k vidění zde.

Možnost zůčastnit se veletrhu měla také také mladá slovenská společnost Dronerepublic.sk, jejichž komentář o účastni na veletrhu si můžete přečíst zde.

Dle průzkumu na veletrhu očekává 55% respondentů, že celkové prodeje zůstanou v příštím roce stabilní a 25% očekává růst. U nových technologií vidí až 75% hráčů na trhu velký potenciál u produktů a AR (augmented reality) a VR (virtual reality), přičemž největší potenciál by mohly mít mobilní a online hry.

el