Hlavní strana > Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko > Propagace

Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko


9. září 2021
Informace o konání řijnových veletrhů HKTDC

Jménem Hongkongské rady pro rozvoj obchodu (HKTDC) bychom Vás rádi informovali o aktuální situaci spojené s pořádáním podzimních veletrhů HKTDC. V současné chvíli je vstup do Hongkongu pro nerezidenty podmíněn podstoupením 14. denní karantény pro plně očkované návštěvníky. Jelikož si HKTDC uvědomuje komplikace spojené s těmito omezeními, rozhodla se podzimní veletrhy uspořádat v hybridní podobě, tj. na místě ve fyzické podobě ve dnech 27. - 30.10.2021 a pro ty, kteří nemohou přicestovat následně v online podobě ve dnech od 1. - 6.11.2021.

Návštěvníci se mohou těšit na vystavovatele z oblasti elektroniky, elektronických technologií a komponentů, ICT, osvětlení, ekologické produkty a technologie, nebo zdravotní a medicínské prostředky. Pro další informace o jednotlivých veletrzích využijte odkazy na tyto oficiální webové stránky:

Hong Kong Electronics Fair (Autumn Edition)

electronicAsia

International ICT Expo

HK International Lighting Fair (Autumn Edition)

HK International Outdoor & Tech Light Expo

HK International Medical and Healthcare Fair

Eco Expo Asia - International Trade Fair on Environmental Protection

 

Pro účastníky jednotlivých online veletrhů máme připravené sponzorované programy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat emailem na: prague.consultant@hktdc.org.

 

of

ofof