Strona główna > Wersja: Polska

Wersja: Polska


O HKTDC

Założona w 1966 roku Rada Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) zajmuje się międzynarodową promocją producentów oraz firm handlowych i usługowych z Hongkongu. Poprzez sieć ponad 40 biur na całym świecie, w tym 13 na terenie Chin kontynentalnych, HKTDC promuje pozytywny wizerunek Hongkongu jako platformy współpracy handlowej z Chinami oraz z innymi krajami azjatyckimi.

About HKTDC

Poprzez organizowane imprezy targowe, internetową platformę handlową, pisma branżowe oraz szereg innych usług HKTDC łączy miliony kupców i producentów z całego świata.

HKTDC jest jednocześnie jednym z największych na świecie operatorów targowych, organizującym co roku w Hongkongu ponad 30 międzynarodowych imprez targowych, z których kilka z nich to największe targi w danych branżach w Azji.

Z portalu internetowego www.hktdc.com, który zawiera bazę ponad  120 000 dostawców z Hongkongu, Chin Kontynentalnych oraz innych krajów korzystają kupcy z całego świata.

HKTDC jest wydawcą katalogów branżowych, które trafiają do ponad 5 milionów czytelników. Oprócz wydawnictw branżowych HKTDC publikuje każdego roku raporty analizujące gospodarkę Hongkongu, Chin Kontynentalnych a także sytuację na innych rynkach zagranicznych.

Dopełnieniem wspomnianych usług jest oferta HKTDC Business Matching, która pozwala na znalezienie odpowiedniego partnera biznesowego w bazie danych z całego świata. 

HKTDC organizuje co roku szereg seminariów, konferencji oraz warsztatów dla firm z Hongkongu mających na celu pomoc w dotarciu do nowych rynków zbytu dla ich towarów i usług. Ponadto, przyjmuje około 740 misji handlowych z całego świata.

Aktywność HKTDC na arenie międzynarodowej przejawia się m.in. poprzez udział w sześciu komisjach dwustronnych. Udział w tych znaczących międzynarodowych spotkaniach pozwala promować więzi gospodarcze pomiędzy Hongkongiem a Stanami Zjednoczonym, Unią Europejską, Japonią, Koreą, Wielką Brytanią i Francją.

 

Aby usyskać więcej informacji, przejdź na stronę: www.hktdc.com/aboutus