Strona główna > Wersja: Polska > Informacje prasowe

Wersja: Polska


14 listopad 2014
HKTDC Hong Kong International Medical Devices and Supplies Fair (18- 20 maja 2015)

Będąc istotnym wydarzeniem branży medycznej w Azji, targi HKTDC Hong Kong International Medical Devices and Supplies Fair przyciągnęły w roku 2014 rekordową liczbę 240 wystawców z 14 krajów i regionów. Sukces tej imprezy odzwierciedla zapotrzebowanie na wysokiej jakości sprzęt i zaopatrzenie zarówno na rynkach rozwiniętych jak i rozwijających się. W roku 2014 targi odwiedziło ponad 9600 przedsiębiorców z 54 krajów i regionów, co stanowi wzrost aż o 13% względem roku 2013.

Zapowiada się, że w kolejnej edycji targów weźmie udział również około 240 wystawców, którzy w swojej ofercie zaprezentują najważniejszy sprzęt, produkty i usługi branży medycznej. Na targach wydzielonych zostanie 7 działów tematycznych, w tym: Strefa Rehabiltacji i Opieki nad Starszymi, Strefa Wyposażenia Szpitali, Strefa Produktów Medycznych do Domu, Strefa Fizjoterapii, Kosmetologia Medyczna oraz platforma nowych technologii Tech Exchange. Nowością roku 2015 będzie Dział Zaopatrzenia Stomatologicznego, gdzie znaleźć będzie można zarówno nici dentystyczne jak i meble do gabinetu oraz sprzęt do chirurgii zębowej wraz z technologią laserową.

Równolegle z targami odbywać się będzie konferencja Hospital Authority Convention. Przez 2 dni, około 90 prelegentów - ekspertów dzielić się będzie wiedzą i doświadczeniem z ponad 4000 uczestnikami reprezentującymi służbę zdrowia i branżę medyczną.

 

Osoby odwiedzające targi po raz pierwszy mogą skorzystać z dofinansowania zakwaterowania w Hongkongu do kwoty 3000 HK$ (ok. 385 US$).