Hlavní strana > Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko
Průvodce pro české a slovenské firmy, které chtějí rozvíjet obchodní aktivity v Hongkongu. Objevte nejnovější trendy na trhu, informace o obchodních akcích, tiskové zprávy a aktuality týkající se podnikatelských příležitostí v Hongkongu a Číně.

Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko


b

Novinky

of Informace o konání řijnových veletrhů HKTDC
9. září 2021 (Propagace)
Jménem Hongkongské rady pro rozvoj obchodu (HKTDC) bychom Vás rádi informovali o aktuální situaci spojené s pořádáním podzimních veletrhů HKTDC. V současné chvíli je vstup do Hongkongu pro nerezidenty podmíněn podstoupením 14 denní karantény pro plně očkované návštěvníky. Vzhledem k těmto omezením se budou podzimní veletrhy konat v hybridní podobě, tj. na místě ve fyzické podobě ve dnech 27. - 30.10.2021 a poté v online podobě ve dnech 1. - 6.11.2021.

brb Pozvánka na Belt and Road Summit, 1. - 2. 9. 2021
31. srpen 2021 (Propagace)
Jménem Hongkongské rady pro rozvoj obchodu (HKTDC) bychom Vás rádi pozvali na Belt and Road Summit, který se uskuteční ve dnech 1.-2.9.2021 v online podobě. Letošní ročník bude s podtitulem “Driving Growth Through Fostering Regional & International Trade”. Belt and Road Summit je přední mezinárodní platforma pro podporu obchodní spolupráce v rámci iniciativy Belt and Road.

cen Letošní očekávaný 6.ročník CENTRESTAGE 2021 i 40. ročník veletrhu Watch & Clock proběhnou v kombinované online a fyzické podobě
9. srpen 2021 (Propagace)
Rádi bychom Vás tímto pozvali na další ročník veletrhu CENTRESTAGE 2021, který proběhne ve dnech 10. – 12.9.2021 a zároveň na 40. ročník tradičního veletrhu Watch & Clock, který se uskuteční ve dnech 8. - 19.9.2021. Oba veletrhy proběhnout v kombinované, fyzické a online, podobě.

wj Nenechte si ujít mezinárodní webinář na téma Hong Kong: Enhanced Value For Capturing New Opportunities in Asia
26. květen 2021 (Propagace)
Jménem Hongkongské rady pro rozvoj obchodu (HKTDC) si Vás dovolujeme pozvat na mezinárodní webinář na téma Hong Kong: Enhanced Value For Capturing New Opportunities in Asia. Během webináře budou přední lídři ze světa mezinárodního obchodu sdílet své zkušenosti s využitím potenciálu Hongkongu pro obchodní příležitosti nejen v oblasti Greater Bay Area.

rew Pozvánka na interaktivní webinář se zaměřením na technologie 18. května 2021
3. květen 2021 (Propagace)
Hongkongská rada pro rozvoj obchodu (HKTDC) Vás tímto srdečně zve k účasti na premiérovém celoevropském webináři zaměřeném na technologické a startupové společnosti, kde budete mít zároveň možnost propojit se s novými zajímavými obchodními partnery.
Více

Všechny plánované akce

Datum Název události Město Forma akce
Nebyly nalezeny žádné záznamy!
Více