Hlavní strana > Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko
Průvodce pro české a slovenské firmy, které chtějí rozvíjet obchodní aktivity v Hongkongu. Objevte nejnovější trendy na trhu, informace o obchodních akcích, tiskové zprávy a aktuality týkající se podnikatelských příležitostí v Hongkongu a Číně.

Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko


b

Novinky

Foto POZVÁNKA NA WORKSHOP
3. listopad 2015 (Tisková zpráva)
Hongkongská rada pre rozvoj obchodu (HKTDC) Vás srdečne pozýva na seminár s praktickými informáciami o podnikaní na ázíjských trhoch, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 19. novembra 2015, od 9:00 do 13:00 v Hoteli Falkensteiner.

Bratislava Misia hongkongských spoločností do Bratislavy
19. říjen 2015 (Tisková zpráva)
V pondelok 5. 10. 2015 sa v hoteli Sheraton uskutočnil oficiálny program misie hongkongských firiem do Bratislavy. Misia čítajúca 20 firiem, vedená výkonnou riaditeľkou Hongkongskej rady pre rozvoj obhodu (HKTDC), pani Margaret Fong a honorárnym konzulom Slovenskej republiky v Hongkongu, J.E. pánom Willy Lin, bola na Slovensku od soboty 3. októbra do utorka 6. októbra 2015

Bratislava Hongkong je vstupná brána pre veľký biznis s Čínou
19. říjen 2015 (Tisková zpráva)
Pre slovenských biznismenov je lacnejšie vstúpiť na obrovský čínsky trh cez Hongkong, pretože tam je menej byrokracie, angličtina a nižšie dane, hovorí pre HN Margaret Fong, výkonná riaditeľka HKTDC.

Logo MISE HONGKONGSKÝCH FIREM DO BRATISLAVY - OKTÓBER 2015
17. září 2015 (Tisková zpráva)


Ostrava POZVÁNKA na seminář: EFEKTIVNÍ OBCHOD S HONGKONGEM A ČÍNOU
17. srpen 2015 (Propagace)
Na čem založit úspěšné podnikání v Asii? Jaké jsou zde obchodní příležitosti a specifika trhu? Jak najít a prověřit obchodního partnera ? Čeho se vyvarovat a jak řešit případný spor? Jak úspěšně rozvíjet obchodní vztah s asijským partnerem? HKTDC Vás srdečně zve na seminář, který se uskuteční v úterý 8.9.od 13:00 v hotelu ParkInn by Radisson OSTRAVA.
Více

Všechny plánované akce

Datum Název události Město Forma akce
6.-9. duben 2016 HKTDC Hong Kong International Lighting Fair 2016 (Spring Edition)
Hong Kong Výstava
Zájem o informace

6.-10. září 2016 Salon de TE 2016
Hong Kong Výstava
Zájem o informace
Více