Hlavní strana > Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko > Propagace

Regionální webové stránky: Česká republika a Slovensko


19. leden 2021
Pozvánka na FILMART Online 2021 - přední asijský veletrh filmového a televizního průmyslu

Jménem Hongkongské rady pro rozvoj obchodu (HKTDC) bychom Vás rádi pozvali na 25. ročník HKTDC Hong Kong International Film & TV Market (FILMART), který se uskuteční 15. - 18.3.2021 v online podobě.

Loňského online ročníku, který se konal v srpnu 2020, se zúčastnilo až 2 100 filmových a televizních produkcí. Zároveň se na této digitální platformě setkalo až 7 000 účastníků ze 73 zemí a regionů, přičemž 80% účastníků bylo z Asie a uskutečnilo se více než 2 000 obchodních setkání. I v tomto novém digitálním formátu zůstává Filmart Online přední obchodní platformou pro zábavní a televizní průmysl. Nenechte si ujít letošní ročník, kde se setkají produkční společnosti s investory a nákupčími z celého světa představující televizní, divadelní, streamovací, mobilní a jiné platformy.

Pro aktuální informace ohledně konání akce neváhejte navštívit odkaz zde.

Důležité! Při registraci do 18.2.2021 můžete využít zvýhodněnou early bird registraci ve výši 30 USD (po 18.2. registrační poplatek 50 USD).

Registrujte se, prosím, zde:

early bird registration

Pokud máte zájem o vystavování, firemní prezentaci či propagaci Vašeho projektu, kontaktujte nás, prosím, emailem na prague.consultant@hktdc.org.